Sprawdź ofertę produktów w naszym sklepie internetowym

Sterowanie bezprzewodowe Devilink

System DEVI / Danfoss Link przeznaczony jest do sterowania domowymi instalacjami ogrzewania podłogowego. Oparty jest na technologii bezprzewodowej i umozliwia sterowanie ogrzewaniem (zarówno elektrycznym jak i wodnym) z jednego centralnie położonego miejsca w domu. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki komfort użytkowania i nowoczesną technologię.

 

Wszystkie elementy systemu DEVI/Danfoss Link są ze sobą w pełni kompatybilne, a sterowanie ogrzewaniem może odbywać się przy pomocy aplikacji mobilnej Danfoss Link App.

 

System składa się następujących urzadzeń:

 

DEVI/Danfoss CC - centralny panel sterujący

Centralny panel sterujący umożliwia bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem we wszystkich pomieszczeniach wyposażonych w instalację ogrzewania podłogowego. Wykorzystywany jest także podczas konfiguracji systemu oraz do definiowania codziennych i tygodniowych harmonogramów ogrzewania.

Wszystkie funkcje i regulatory wyświetlane są na czytelnym ekranie dotykowym. Dostępna jest także pomoc kontekstowa dla użytkownika i instalatora w postaci prostych, intuicyjnych wskazówek. Dodatkowo  możliwe jest komfortowe sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca przez aplikację Danfoss Link™ App.

 

 

 

Devilink RS - regulator temperatury powietrza

Regulator temperatury poiwetrza jest urządzeniem opcjonalnym, które może być instalowane we wszystkich pomieszczeniach, gdzie stabilizacja temperatury odbywać się będzie z uwzględnieniem rzeczywistej temperatury powietrza. Urządzenie zasilane jest z własnej baterii, co pozwala na dużą swobodę w wyborze miejsca zainstalowania.

Podświetlany wyświetlacz zapewnia dobrą czytelność przy słabym oświetleniu.

 

 

 

Devilink FT - regulator temperatury podłogi

Regulator temperatury podłogi zawiera prezkaźnik wykonawczy, ktory załącza i wyłącza kable lub maty grzejne. Regulator Devilink FT utrzymuje bezprzewodową łączność z centralnym panelem sterującym Devilink CC i regulatorami temperatury powietrza Devilink RS. Miejsce zainstalowania może być wybrane dowolnie, zgodnie z wymaganiami użytkowników pomieszczenia lub właściciela domu. Konstrukcja mechaniczna regulatora umożliwia jego instalację w większości popularnych puszek dla domowego osprzetu elektrycznego, w których znajdowały się termostaty istniejącej instalacji grzewczej.

 

 

Danfoss Link Connect - termostat grzejnikowy

Elektroniczny, zdalnie programowalny termostat sterowany za pośrednictwem centralnego panelu DEVI/Danfoss Link CC. Wyposażony w dwie baterie alkaiczne AA termostat Link Connect pasuje do standardowych zaworów grzejnikowych Danfoss (RA, RAV, RAVL) oraz do zaworów innych producentów (M30x1,5 TA Heimeier, Honeywell, Oventrop).

 

 

 

Zasilacz bateryjny Danfoss Link BSU

Przenośne urządzenie zasilającę, pomagające przy instalacji systemu sterowania bezprzewodowego DEVI/Danfoss Link lub modyfikacji/rozszerzeniu systemu o kolejne komponenty.

 

Wzmacniacz sygnału DEVIlink CF-RU

Urządzenie zwiększające zasięg transmisji między sterownikiem, termostatami pokojowymi i innymi elementami podłączonymi do systemu DEVI/Danfoss Link, co jest szczególnie istotne w przypadku zastosowania w budynkach, w których panel centralny i termostaty dzieli znaczna odległość oraz gdy występuje słaby zasięg radiowy.

 

Przekaźnik kotła Danfoss Link BR

Urządzenie, które przeznaczone jest do włączania i wyłączania kotłów gazowych i olejowych, w zależności od zapotrzebowania na ciepło.

 


 

Aplikację mobilną Danfoss Link App możecie pobrać poniżej. Możliwe jest przetestowanie jej w trybie demonstracyjnym.

 

Więcej informacji o systemie DEVI / Danfoss Link oraz poszczególnych elementach możecie przeczytać poniżej w broszurze informacyjnej.

 

Tel. / fax Biuro (058) 551-25-68
Tel. / fax Sklep (058) 555-74-68
Tel. / fax Hurt (058) 340-47-10

E-mail: info@mikroenergetyka.com.pl