Sprawdź ofertę produktów w naszym sklepie internetowym

Odkurzacze centralne

Zalety centralnego odkurzacza
Uniwersalność i prostota
Odkurzacz BEAM można zainstalować w domach mieszkalnych, obiektach aktualnie budowanych oraz już stojących. Montaż rur i      gniazd wykonuje się samemu, po zapoznaniu się z naszą instrukcją lub zleca autoryzowanej firmie współpracującej z nami. Instalowanie urządzeń da się realizować stopniowo. W zależności od możliwości finansowych można najpierw zaopatrzyć się w rury i gniazda, by zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie zakupić    odkurzacz wraz z osprzętem.

 Pozbywanie się drobnoustrojów

Doskonałe własności ssąco - pochłaniające odkurzaczy BEAM pozwalają usunąć wraz z kurzem niepożądane drobnoustroje: wirusy, bakterie, roztocza, grzyby. Na zdjęciu obok roztocze powiększone 600 razy.

Higiena
Powietrze z odkurzacza po przejściu przez filtr wydalane jest na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika odkurzacza i jego mieszkanie przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet te z filtrami wodnymi. Ponadto odkurzacz BEAM oczyszcza w czasie pracy powietrze w pomieszczeniu, zmniejsza także zawartość w nim alergenów.

Funkcjonalność
Długi elastyczny wąż ssący pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda, dzięki czemu użytkownik oszczędza własny czas i energię. Nie wie, co to splątany przewód, przenoszenie odkurzacza w różne miejsca, częste opróżnianie pojemnika na śmieci. Odkurzacz BEAM ma pojemnik tak duży, że czyści się go co kilka miesięcy, co jest dodatkowym jego atutem.

Cisza, spokój i wygoda
Odizolowanie odkurzacza z silnikiem od pomieszczeń sprzątanych daje możliwość odkurzania nawet nocą. Przy 30-litrowej pojemności zbiornika oraz braku worka papierowego czynności związane z opróżnianiem odkurzacza z kurzu i śmieci wykonujemy dwa lub trzy razy do roku. Zbiornik na kurz i śmieci posiada przez całą długość okienko, które pozwala na sprawdzenie stopnia jego zapełnienia; bez konieczności zdejmowania go z obudowy.

 

 

 

 

Wyceny i realizacja usług:  Krzysztof Szymański

kontakt bezpośredni: 0 601-617-983, 058 551 25 68 lub wyślij zapytanie drogą mailową: e-mail

Tel. / fax Biuro (058) 551-25-68
Tel. / fax Sklep (058) 555-74-68
Tel. / fax Hurt (058) 340-47-10

E-mail: info@mikroenergetyka.com.pl